about 2.90
i realized today that i go through about 10 gallons per week, which is about 1.3 gallons per day, which is $3 per day to go to school.
i got gas a few days ago and it stopped at $19.50, and i was pretty happy, but then i realized that it stopped too early and was only about 2/3 full.
|